Chiny Kino VR 9D producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Landy Chow

Numer telefonu : 86-15989046446

WhatsApp : 8615989046446

Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.

Guangzhou INFINITY Technology Co., Ltd.

Wiodąca produkcja produktu vr

  • Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.
  • Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.
  • Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.
  • Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik
marki: NIESKOŃCZONOŚĆ Ilość pracowników: 20~100
Coroczne wyprzedaże: Rok założenia: 2019
pc Export: 80% - 90%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie
Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd jest innowacyjną firmą high-tech, która specjalizuje się w rozwoju i zastosowaniu technologii wirtualnej rzeczywistości. Guangzhou Infinity działa jako firma zajmująca się sprzętem rozrywkowym na świeżym powietrzu, która działa poprzez oryginalność, badania i rozwój, treści, produkcję, sprzedaż, obsługę i serwis, aby stworzyć pan-rozrywkę i puzzle dla dzieci. Po latach eksploracji i rozwoju rynku, w 2019 r. Infinity-Tech z powodzeniem przekształciło się i unowocześniło w obszarze pan-rozrywki „VR + model”, koncentrując się na rozwoju branży sprzętu wirtualnej rzeczywistości. Ponadto, aby stworzyć kompleksowy VR + Park, nasze profesjonalne zespoły działu badawczo-rozwojowego w Australii zajmują się dostosowywaniem treści, planowaniem i szkoleniem obsługi klienta, zapewniając klientom kompleksowe rozwiązanie.

1. Plan szkolenia technicznego

Aby umożliwić użytkownikowi pełne zrozumienie produktów i codzienne użytkowanie, konserwację i zarządzanie, zapewnimy kompleksowe, systematyczne szkolenia dla technika lub operatora po stronie klienta.

Dzięki szkoleniu użytkownicy mieliby wszechstronne zrozumienie systemu, w tym projekt systemu, instalację, uruchomienie, obsługę i konserwację, dokowanie i starali się, aby użytkownik wiedział, jak go używać zgodnie z naszą dokumentacją szkoleniową i konstrukcyjną systemu który może być niezależnym zarządzaniem, obsługą, utrzymaniem całego systemu.

2. Po sprzedaży:

1. Zgodnie z odmienną sytuacją naszych klientów, wyślemy techników do Twojej lokalizacji, aby zakończyć instalację i nauczyć Cię codziennej konserwacji.

2. Roczna gwarancja, dożywotnia konserwacja.

3.Lifetime free upgrade oprogramowania.

1). Serwis i gwarancja

Nasze produkty będą poddawane ścisłej kontroli, zapewniając jakość produktu przed pakowaniem i wytwarzając produkty z minimalną awaryjnością, aby w pełni spełnić wymagania użytkownika i zmniejszyć obciążenie.

2). Środek gwarancji

Nasza grupa gwarancyjna będzie po raz pierwszy w kontakcie z klientem, skutecznie zauważając problemy z komunikacją z klientem. W przypadku ogólnego problemu awarii zespół gwarancyjny za pośrednictwem telefonu, zdalne sposoby kierowania klientów do rozwiązania problemu w ciągu godziny. Aby nie można było usunąć problemu z błędami serwera, zespół gwarancyjny przyjedzie w ciągu 24 godzin, aby rozwiązać problem, prace gwarancyjne zostaną zakończone w ciągu 48 godzin.

3). Lifetime Service

Gdy produkt jest poza okresem gwarancyjnym, nadal zapewniamy płatną usługę naprawy na miejscu, naliczamy jedynie koszty podstawowe. Podczas gdy użytkownicy nadal mogą uzyskać bezpłatny zespół serwisantów w zakresie regularnych instrukcji serwisowych, zdalnej pomocy technicznej i innych usług.

Historia
Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd. działa jako firma zajmująca się sprzętem rozrywkowym na świeżym powietrzu, która działa poprzez oryginalność, badania i rozwój, treści, produkcję, sprzedaż, obsługę i serwis w celu stworzenia pan-rozrywki i zagadek dla dzieci. Po latach eksploracji i rozwoju rynku, w 2019 r. Infinity-Tech z powodzeniem przekształciło się i unowocześniło w obszarze pan-rozrywki „VR + model”, koncentrując się na rozwoju branży sprzętu wirtualnej rzeczywistości.

Usługa
Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd. działa jako firma zajmująca się sprzętem rozrywkowym na świeżym powietrzu, która działa poprzez oryginalność, badania i rozwój, treści, produkcję, sprzedaż, obsługę i serwis w celu stworzenia pan-rozrywki i zagadek dla dzieci. Po latach eksploracji i rozwoju rynku, w 2019 r. Infinity-Tech z powodzeniem przekształcił się i unowocześnił w obszarze pan-rozrywki „VR + model”, koncentrując się na rozwoju branży sprzętu wirtualnej rzeczywistości

Po sprzedaży Sercice

1. 3 lata gwarancji na oprogramowanie!

2. 2 lata gwarancji na części!

3. 1 rok gwarancji na sprzęt!

4. Wsparcie techniczne przez całe życie!

Wsparcie techniczne
Podaj instrukcję obsługi urządzenia, aby nauczyć klienta obsługi i instalacji maszyny.
Wysyłaj zdjęcia i filmy do klientów w celach informacyjnych.
Analiza danych eksploatacyjnych w oparciu o maszynę klienta, oferuje porady dotyczące ustawiania parametrów, aby uzyskać większy zysk.

Usługa instalacji

1. Wyślij swoich techników do Chin, aby nauczyli się instalacji i testowania.

2. Wyślemy Ci diagram, instrukcje, zdjęcia i filmy, aby je pokazać.

3. Wyślij naszego technika do swojej lokalizacji, aby zakończyć instalację.

Aktualizacja filmów VR

Mamy profesjonalny zespół pracujący nad filmem VR, zazwyczaj możemy aktualizować 1-2 nowe filmy każdego miesiąca dla naszych klientów w okresie gwarancji.

Nasz zespół
Nasze zespoły

DZIAŁY INFINITY:

Zespoły sprzedaży zagranicznej : 10-20 osób;

Pracownicy produkcyjni: 20-30 osób;

Zespoły marketingowe: 5-10 osób;

Dział HR: 5-10 osób;

Dział R&D: 15-20 w Australii;

Obsługa posprzedażna: 10-20 osób;

Kontrola jakości: 5-10 osób.

  • Mandy

  • Amiina

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość