Tel:
Chiny Kino VR 9D producent
Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.

SINO-AUSTRALIAN WSPÓLNA FIRMA

9D VR CINEMA | KINO 9D VR | 5D 7D CINEMA | KINO 5D 7D | RACING SERIES | SERIA WYŚCIGÓW | VR THEME PARK... VR THEME PARK ...

Dom

Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.

Kilka słów o nas
1 2 3 4
<-Video Images->

Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.

Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd to innowacyjna firma high-tech, która specjalizuje się w opracowywaniu i aplikacji technologii rzeczywistości wirtualnej. Guangzhou Infinity jest firmą zajmującą się sprzętem do rozrywki na świeżym powietrzu, która poprzednio działała w oparciu o oryginalność, badania i rozwój, treści, produkcję, sprzedaż, obsługę i serwis, aby tworzyć pan-rozrywkę i puzzle dla dzieci. Po latach eksploracji i rozwoju rynku, w 2019 r. Infinity-Tech z powodzeniem przekształciło się i zaktualizowało do obszaru pan-rozrywki „model VR +”, koncentrując się na rozwoju branży sprzętu wirtualnej rzeczywistości. Ponadto, aby stworzyć kompleksowy VR + Park, nasze profesjonalne zespoły badawczo-rozwojowe w Australii zajmują się dostosowywaniem treści, planowaniem projektu i szkoleniami z obsługi klienta, zapewniając klientom kompleksowe rozwiązanie.

1. Plan szkolenia technicznego

Aby umożliwić użytkownikowi kompleksowe zrozumienie produktów oraz codzienne użytkowanie, konserwację i zarządzanie, zapewniamy kompleksowe, systematyczne szkolenie dla technika lub operatora po stronie klienta.

Dzięki szkoleniu użytkownicy mieliby dogłębne zrozumienie systemu, w tym jego budowę, instalację, uruchomienie, obsługę i konserwację, dokowanie oraz starali się, aby użytkownik wiedział, jak go używać zgodnie z naszą instrukcją szkolenia i budowy systemu którym może być niezależne zarządzanie, obsługa, utrzymanie całego systemu.

2. Usługa posprzedażna:

1.Zależnie od różnych sytuacji naszych klientów, wyślemy techników do Twojej lokalizacji, aby ukończyli instalację i nauczą Cię codziennej konserwacji.

2. Jeden rok gwarancji, dożywotnia konserwacja.

3. Dożywotnia darmowa aktualizacja oprogramowania.

1). Serwis i gwarancja

Nasze produkty będą poddawane ścisłej kontroli, zapewniając jakość produktu przed zapakowaniem i wytwarzając produkty o minimalnym wskaźniku błędów, aby w pełni spełnić wymagania użytkownika i zmniejszyć obciążenie.

2). Środek gwarancyjny

Nasza grupa gwarancyjna skontaktuje się z klientem po raz pierwszy, skutecznie zauważając problemy z komunikacją z klientem. W przypadku ogólnego problemu awarii zespół gwarancyjny przez telefon, zdalne sposoby sieciowe, aby skierować klienta do rozwiązania problemu w ciągu godziny. Aby nie można usunąć problemu z poważnymi usterkami, zespół roboczy gwarancji przyjedzie w ciągu 24 godzin w celu rozwiązania problemu, prace gwarancyjne zostaną zakończone w ciągu 48 godzin.

3). Dożywotnia usługa

Gdy produkt jest poza okresem gwarancyjnym, nadal zapewniamy płatną usługę naprawy na miejscu, pobieramy tylko koszt podstawowy. Podczas gdy użytkownicy nadal mogą uzyskać bezpłatny zespół techników utrzymania regularnych instrukcji serwisowych, zdalnej pomocy technicznej i innych usług.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

marki : NIESKOŃCZONOŚĆ

Ilość pracowników : 20~100

Rok założenia : 2019

pc Export : 80% - 90%

Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd. działa jako firma zajmująca się sprzętem rozrywkowym na świeżym powietrzu, która działa poprzez oryginalność, badania i rozwój, treści, produkcję, sprzedaż, obsługę i serwis w celu stworzenia pan-rozrywki i zagadek dla dzieci. Po latach eksploracji i rozwoju rynku, w 2019 r. Infinity-Tech z powodzeniem przekształciło się i unowocześniło w obszarze pan-rozrywki „VR + model”, koncentrując się na rozwoju branży sprzętu wirtualnej rzeczywistości.

Usługowe

Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.acts an outdoor entertainment equipment company formerly that runs through originality, research and development, content, production, sales, operation and service to create pan-entertainment and children's puzzles. działa wcześniej firma zajmująca się sprzętem do rozrywki na świeżym powietrzu, która prowadzi działalność w zakresie oryginalności, badań i rozwoju, treści, produkcji, sprzedaży, eksploatacji i serwisu w celu tworzenia pan-rozrywki i łamigłówek dla dzieci. After years of exploration and development of the market, in 2019, Infinity-Tech successfully transformed and upgraded into the area of pan-entertainment “VR+ model”, focusing on the development of virtual reality equipment industry Po latach eksploracji i rozwoju rynku, w 2019 r. Infinity-Tech z powodzeniem przekształciła się i zaktualizowała do obszaru pan-rozrywki „model VR +”, koncentrując się na rozwoju branży sprzętu wirtualnej rzeczywistości

 

Sercice po sprzedaży

1. 3 lata gwarancji na oprogramowanie!

2. 2 lata gwarancji na części!

3. 1 rok gwarancji na sprzęt!

4. Wsparcie techniczne przez całe życie!

 

Wsparcie technologiczne
Podaj instrukcję obsługi maszyny, aby nauczyć klienta obsługi i instalacji urządzenia.
Wyślij zdjęcia i filmy do klientów w celach informacyjnych.
Analizuj dane operacyjne na podstawie maszyny klienta, oferuj porady dotyczące ustawiania parametrów, aby uzyskać większy zysk.

 

Usługa instalacji

1. Wyślij swoich techników do Chin, aby nauczył się instalowania i testowania.

2. Prześlemy Ci schemat, instrukcje, zdjęcia i filmy wideo, aby go pokazać.

3. Wyślij naszego technika do swojej lokalizacji, aby dokończyć instalację.

 

Aktualizacja filmów VR

Nasz profesjonalny zespół pracuje nad filmem VR, zwykle możemy aktualizować 1-2 nowe filmy każdego miesiąca dla naszych klientów w okresie gwarancji.

Chiny Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd. profil firmy 0

Firma Zespół

Nasze zespoły

DZIAŁY INFINITY:

Zespoły sprzedaży zagranicznej : 10-20 osób;

Pracownicy produkcyjni: 20-30 osób;

Zespoły marketingowe: 5-10 osób;

Dział HR: 5-10 osób;

Dział R&D: 15-20 w Australii;

Obsługa posprzedażna: 10-20 osób;

Kontrola jakości: 5-10 osób.

Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.
Pokój 813, nr 1, nr 5, Huizhan South Road, Haizhu District, Guangzhou, Guangdong
Tel:86-159-8904-6446
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Kino VR 9D dostawca. © 2018 - 2020 9d-vrcinema.com. All Rights Reserved.