Chiny Kino VR 9D producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Landy Chow

Numer telefonu : 86-15989046446

WhatsApp : 8615989046446

Linia produkcyjna
  • Projekt dostosowywania
  • Dostosowywanie marki i logo
  • Unikalny kształt maszyny VR
Nasza fabryka to profesjonalna konstrukcja sprzętu kinowego 5D / 8D / 9D vr. Specjalizujemy się w badaniach, rozwoju i produkcji dla kina.

Nasza fabryka ma na celu uczynienie filmów stereoskopowych dostępnymi, Tryb ma dobrą przewidywalność dla rynku, który jest niskim nakładem i wysokim zwrotem. Zapewniamy Ci trójwymiarową, 4D i 5D, 6D, 7D, 8D, 9D, 12D, dekorację teatru XD, projektowanie efektów specjalnych, instalację techniczną i uruchomienie, zarządzanie marketingiem i inne usługi kompleksowe! Sukces klienta jest naszym priorytetem.

OEM / ODM
OEM i ODM są akceptowalne w naszej firmie. Jeśli chodzi o OEM, to jesteśmy oryginalną produkcją naszych maszyn vr z dużą fabryką i licznymi profesjonalnymi i wykwalifikowanymi pracownikami, co gwarantuje najwyższą jakość produktów i kontroluje wykończenie produkcji. A dla ODM, tutaj jest również dostępne i bardziej mile widziane w INFINITY, ponieważ chcielibyśmy dostarczyć unikalne produkty, jakich potrzebują nasi klienci, takie jak logo lub kształt lub dostosowanie zawartości do gier tutaj. Możesz się martwić, czy mamy wystarczająco dużo projektantów, aby wykonać kopię zapasową całej produkcji?

R & D
O firmie INFINITY Research and Development, w firmie jest ponad 20 osób inżynierów ds. Badań i rozwoju. Nasi inżynierowie są zaangażowani w opracowywanie nowych gier i aktualizowanie naszego oprogramowania, abyśmy mogli korzystać z różnych filmów patentowych dla naszych klientów i regularnie aktualizować filmy lub gry. Większość naszych klientów wysoko ocenia INFINITY, szczególnie nasze zespoły R&D.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość