Chiny Kino VR 9D producent
Guangzhou INFINITY Technology Co., Ltd.

Wiodąca produkcja produktu vr

Aktualności

September 20, 2019

Świetne opinie od 2019 IAAPA PARIS EURO EXPO

Świetne opinie od 2019 IAAPA PARIS EURO EXPO

O I AAPA Expo Europe 2019:

(poprzednio Euro Attraction Show) błyszczało w City of Light 16-19 września 2019 r., gdy coroczne Expo zgromadziło specjalistów branży atrakcji we Francji. Wstępne szacunki wskazują, że na Expo wzięło udział 15 900 uczestników, w tym 11 100 zakwalifikowanych nabywców i 648 wystawców. 13-procentowy wzrost liczby wystawców podczas imprezy w Amsterdamie w 2018 r. Odzwierciedla stałą siłę i wzrost globalnej branży atrakcji, zwłaszcza w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA). Wydarzenie organizowane przez IAAPA, globalne stowarzyszenie branży atrakcji, odbyło się podczas rekordowych targów o powierzchni ponad 17 500 metrów kwadratowych netto.

2019 IAAPA PARIS EURO EXPO został perfekcyjnie ukończony 19 września. Mamy świetne wiadomości z opinii na naszej stronie.

Gracze czerpią przyjemność z grania w naszą maszynę wirtualnej rzeczywistości - VR max, która przenosi Cię do wirtualnego świata, takiego jak Ferly tańczący z BEAT SABRE i bardziej popularne gry, takie jak Boxing Workout, VR Rhythm , Pitch-Hit, Zombie… i inne zabawne treści z VR GRY PAROWE.

W oparciu o zintegrowany schemat działania HTC VIVE, VR Space Shooting wykorzystuje zaawansowaną technologię laserowego pozycjonowania HTC VIVE. Zapewnia również doświadczenie pięknej scenerii wirtualnego świata na małej ograniczonej przestrzeni. Wszechkierunkowe sceny przypominające życie przyniosą głębokie doznania. Kiedy gracze będą nosić okulary rzeczywistości wirtualnej 360 °, całkowicie zanurzy się w świecie rzeczywistości wirtualnej, odblokując przyszłość świata gry.

Jeśli brakuje Ci wystawy IAAPA Paris 2019, nie martw się.

Jeśli chcesz również rozważyć otwarcie hali wrażeń 9D VR, kliknij tutaj, aby się z nami skontaktować !!

Lub dzwoniąc do Landy pod numer 0086 159 8904 6446

E-mail: landy@infinityfunpark.com

Więcej profesjonalnych usług, lepsze ceny, w oczekiwaniu na konsultację.

Więcej informacji i więcej rabatów !!

Szczegóły kontaktu