Chiny Kino VR 9D producent
Guangzhou INFINITY Technology Co., Ltd.

Wiodąca produkcja produktu vr

Aktualności

September 4, 2019

Tajlandia Expo rozrywki we wrześniu

Spotkamy się w TAAPE we wrześniu

Time Czas wystawy】 19-21 września 2019 r

Location Miejsce wystawy】 Impact Exhibition & Convention Center, Bangkok, Tajlandia

【Stoisko】 E29

【Organizator】 Tajlandia (Bangkok) Parki rozrywki i atrakcje

Wprowadzenie do wystawy

TAAPE 2019 to pierwszy i jedyny profesjonalny program rozrywkowy w Tajlandii. Na targach pojawi się tylu producentów, którzy produkują rozrywkowe produkty dla dzieci, mechaniczne produkty rozrywkowe, rozrywki Waterpark i Carnivals, gromadząc Bangkok, aby zaprezentować najnowszy rozwój branży rozrywki i rozrywki w Tajlandii. Przyciągnie firmy z ponad 20 krajów i profesjonalnych gości z Malezji, Tajlandii, Singapuru, Laosu, Kambodży, Indonezji, Wietnamu, Birmy, Chin, Korei, Indii, Tajwanu, Holandii, Rosji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii itp. Ponadto, wzrost gospodarki Tajlandii i wzrost klasy średniej stanowią dobrą szansę na rozwój rynku rozrywki i rozrywki.

Na pokazie w Tajlandii wkrótce więcej produktów rozrywkowych, w tym pontony, maszyny AR. Najpopularniejsza kombinacja produktów !!

Bez względu na kompleksową rozrywkę lub produkty rozrywkowe dla Twojego centrum handlowego, więcej informacji na temat Twojego planu, więcej możliwości wyboru indywidualnego projektu biznesowego zostanie dostosowanych do Twojej lokalizacji.

Przyjdź, aby doświadczyć, zanurzyć się, biznes, aby zarabiać pieniądze !! Dzwoniąc do nas teraz - +86 15989046446 Landy tutaj !!

【Skontaktuj się z nami】

WhatsApp / telefon: +86 15989046446

E-mail: landy@infinityfunpark.com

Strona internetowa: http://www.infinityfunpark.com/

Szczegóły kontaktu