Tel:
Chiny Kino VR 9D producent
Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.

SINO-AUSTRALIAN WSPÓLNA FIRMA

9D VR CINEMA | KINO 9D VR | 5D 7D CINEMA | KINO 5D 7D | RACING SERIES | SERIA WYŚCIGÓW | VR THEME PARK... VR THEME PARK ...

Dom ProduktyProdukty Infinity

6 graczy Mall Hunter Strzelanie Zombie Gra Maszyna Infinity Produkty

6 graczy Mall Hunter Strzelanie Zombie Gra Maszyna Infinity Produkty

6 Players Mall Hunter Shooting Zombie Game Machine Infinity Products

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: INFINITY
Numer modelu: Hunter Shooting Machine

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Pęcherzyk powietrza + folia stretch + mocna drewniana rama
Czas dostawy: Wysyłka w ciągu 7 dni po potwierdzeniu wpłaty
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, Cash
Możliwość Supply: 600 zestawów miesięcznie
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Rodzaj gry: Strzelanie z pistoletu Ekran: 180 cali lub niestandardowe
Wersja: Można dostosować Gwarancja: roczna gwarancja i długa konserwacja
Odpowiedni wiek: powyżej 5 lat gracze: 2, 4, 6, 8,10
High Light:

6 Players Zombie Game Machine

,

9d Shooting virtual reality simulator

Centrum handlowe Zarabiaj pieniądze Hunter Strzelanka 4/6/8/10 Gracze Zombie Games

 

 

Co to jest Hunter Shooting Game Machine?

 

Polowanie na bohatera gry strzelanki to pierwszy symulator strzelania do rzeczywistości.To wielkoskalowe symulatory rzeczywistości, które obsługują gry wieloosobowe połączone ze sobą.
Nasz symulator strzelania do rzeczywistości ma 4 wersje, 6 wersji, 8 wersji, 10 wersji i inne wersje spełniające potrzeby różnych klientów.Jednocześnie maszyna wykorzystuje pomysłowość do stworzenia prawdziwego pistoletu do gry, a rzeczywisty wygląd sprawia, że ​​gracze są pełni wrażeń ruchowych.Hunting-hero ma bogatą i zróżnicowaną zawartość gry i nie będzie regularnie aktualizować naszej zawartości, więc gra nie będzie już pojedyncza.Po włożeniu go możesz poczuć przyjemność, najlepszą i najbardziej realistyczną rozgrywkę.

 

 

Więcej szczegółów gry Hunter Shooting Game Machine:

 

1. Widok pierścieniowy ARC

 

Aby stworzyć najbardziej realistyczną atmosferę: przed namiotem kamuflażu myśliwskiego umieszczony jest pierścieniowy widok ekranu ARC, który może dać graczom najszersze pole do polowania, a generowanie obrazów jest uzupełniane przez dwa zestawy nałożonego projektora cyfrowego, pojawia się HD w tym momencie.
Wyjściową muzyką wokalną jest wykorzystanie 2 najwyższej mocy skrzynki dźwiękowej o mocy 500 W, która daje graczom wystarczający efekt dźwiękowy.

 

2. Game Gun

 

Wygląd pistoletu do gry w bohatera myśliwskiego zapewnia wymagania dotyczące wyglądu w grach cywilnych i starając się zachować niektóre cechy prawdziwej broni, po pociągnięciu za spust uwolnienie gazu pod wysokim ciśnieniem zapewni graczom najbardziej realistyczną dynamikę.
Pistolet jest wykonany z drewna i metalu, na całej długości 106 cm, co odpowiada długości półautomatycznego karabinu typu 54, rurki ze stali nierdzewnej, lufy pistoletu to odlewy ze stopu aluminium, a kolby karabinu są rzeźbione w mahoniu.Klasyczna konstrukcja, ale wytrzymuje zużycie.

 

3. Konsola

 

Jako komercyjny sprzęt rekreacyjny, detale wyglądu i komfortu są bardzo skoncentrowane przez firmy.Konsola naszej maszyny do gier myśliwskich wykorzystuje kolorowe tło i olśniewającą dekorację lampy, siedmiokolorowy gradient i pasuje do flanelowego pulpitu lamparta, który ochroni twój pistolet miłosny, dopasowując się do tematyki gry.

 

4. Metody zarządzania

 

Obecnie na rynku strzelanki myśliwskie potrzebują jednego personelu do obsługi maszyny, bez funkcji monety i karty, a także myszy i klawiatury do obsługi, więc bardzo wygodne jest zarządzanie, a tryb ładowania jest pojedynczy.Z tego powodu Our Longze zapewnia operatorom funkcję monety i karty, dzięki czemu mogą oni wyraźnie sprawdzić sytuację w zakresie przychodów w tle maszyny.
W tym samym czasie wyposażenie bohatera łowieckiego ma również trzy tryby ładowania: pierwszy to tryb etapowy, drugi tryb liczenia pocisków, tryb trzeci raz, te trzy tryby ładowania można ustawić zgodnie z rzeczywistą sytuacją podczas pracy w centrum gier .

 

5. Scena gry

 

INFINITY ma profesjonalny zespół tworzący sceny gier.Każdy obraz gry jest projektowany przez naszego profesjonalnego projektanta, w połączeniu z zastosowaniem technologii pozycjonowania w podczerwieni.Odpowiedź potrzebuje tylko 0,05 sekundy i nie ma opóźnienia na scenie.Wchodząc do gry, możesz poczuć przyjemność, najlepszą i najbardziej realistyczną rozgrywkę.

 

7. Odpowiednie miejsce


Polowanie na bohatera to sprzęt o głębokim doświadczeniu, nazywany również grami na stoiskach karnawałowych.Pistolet zabawkowy z dzieciństwa, strzelanie do balonów w parku, wszystko, co potwierdza ludzi, takich jak granie w strzelanie z pistoletu od dzieciństwa do dorosłości.Symulatory polowania na rzeczywistość to doskonały produkt ewolucyjny strzelanki.Jako starszy ekspert od rekreacji zalecamy następujące miejsca.

6 graczy Mall Hunter Strzelanie Zombie Gra Maszyna Infinity Produkty 0

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Sandra Qiu

Tel: +8613610366349

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.
Pokój 813, nr 1, nr 5, Huizhan South Road, Haizhu District, Guangzhou, Guangdong
Tel:86-159-8904-6446
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Kino VR 9D dostawca. © 2018 - 2020 9d-vrcinema.com. All Rights Reserved.